LOVE

nice pict

28. března 2008 v 20:51

valentýnské cursory

29. ledna 2008 v 19:31
já vim že trošku předbíhám ale "štěstí přeje připraveným"

srdíčkový příběh 20

14. října 2007 v 12:56

srdíčkový příběh 19

12. října 2007 v 18:52
Ještě před pár hodinami byla venku s nejlepšíma kámoškama a se skvělýma klukama a skvěle se bavila. Teď ale sedí v pokoji, bloudí po netu a píše těm jediným dvou lidem, kteří jsou zrovna na icq. Vzpomíná na chvíle, kdy si psali. S tim bezvadnym klukem, s kterym si tak rozuměla. Co když ho viděla už naposledy??? Co když se už nikdy neozve??? Ale proč??? Vždyť si přece tak rozuměli, tak proč jí přestal psát??? Proč si vymazal její číslo z mobilu??? Kde je chyba??? Takový a spousty dalších otázek jí vrtá hlavou. Ale už se rozhodla.

srdíčkový příběh 18

12. října 2007 v 18:50
"Proč přestat myslet na tebe nedokážu, proč vkrádáš se do všech mých snů,nevynechává to pár dnů.. Proč? Žádám vysvětlení" napsala jednoho podzimního večera dívka jménem Angela svému tajnému idolu.. Teď už ale tajný nebyl... Věděl, že po něm touží, ale ignoroval to.. Je to jen další poblázněná, naivní a hloupoučká holka, která se do něj zamilovala.. On- Lucius byl idolem hodně dívek. Tak proč by se k nim nemohla přidat také další že? Jenže on nevěděl jak je to s ní vážné. Dny i noci proplakala kvůli tomu, že ho nemůže mít. Nebyla pro něj dobrá.. Byli jen přátelé.. Nic víc.. Doufala,že po té sms se něco změní.. Ale ne.. Ani se neuráčel odepsat. Určitě měl na zábavu něco lepšího, než odepisovat nějaký puberťačce... Přece se nebude namáhat.. Ale kdyby jen tušil.. Kdyby jen tušil, co provedla.

srdíčkový příběh 17

12. října 2007 v 18:50
"Proč přestat myslet na tebe nedokážu, proč vkrádáš se do všech mých snů,nevynechává to pár dnů.. Proč? Žádám vysvětlení" napsala jednoho podzimního večera dívka jménem Angela svému tajnému idolu.. Teď už ale tajný nebyl... Věděl, že po něm touží, ale ignoroval to.. Je to jen další poblázněná, naivní a hloupoučká holka, která se do něj zamilovala.. On- Lucius byl idolem hodně dívek. Tak proč by se k nim nemohla přidat také další že? Jenže on nevěděl jak je to s ní vážné. Dny i noci proplakala kvůli tomu, že ho nemůže mít.

srdíčkový příběh 16

12. října 2007 v 18:47
Jdu po ulici a najednou uslyším ten tolik známý hlas:"Ahoooj Deny!!" Mé uši se nemýlily.Otočím se a uvidím obličej kluka kvůli kteremu každou noc brečím a kterého tolik miluju.
"A.....Ahoj...." , odpovím trochu zaskočeně.začnem se spolu bavit a nakonec skončíme na lavečce.Nechápu proč za mnou přišel......Až do teto chvíle:"No víš,proč jsem vlastně tady!!Příští tyden odjíždím." Hmm no asi jede někam na prazdniny,pomyslím si.Ale on pokračuje dál..

srdíčkový příběh 15

12. října 2007 v 18:45
První den letních prázdnin. Slunce pálilo a vyjímalo se na blankytně modré obloze jako kulatý citrónový bonbon. Pětadvacet stupňů. Bylo zkrátka opravdu pěkně. Čas jít se koupat, sportovat a bavit se s přáteli. Hlavně relaxovat po urputném školním boji o lepší známky na vysvědčení, které už rozhodně nebyly to, co bývaly.

srdíčkový příběh 14

12. října 2007 v 18:42
Na posteli sedí chlapec. Chlapec vysoké postavy s černými kudrnatými vlasy a s očima v podobě zeleného rybníčku. Jen něco v nich není v pořádku. Je to smutek či zklamání? Ten chlapec má svěšenou hlavu a zdá se, že mu sem tam ukápne i ta slza. Copak se mu asi stalo, že vypadá jako tělo bez duše? Pohled na něj působí velmi smutně a jakoby kolem něj slábne vzduch. Co je mu?

srdíčkový příběh 13

12. října 2007 v 18:24
100% si to pusťte je to moc krásný!!! :´(

srdíčkový příběh 12

12. října 2007 v 18:12

Noční smrt

A jetu zase ta půlnoc. Sakra. A to jsem si řek, že nejpozději v 10 hodin si půjdu lehnout. A zase nic. Někdo by si šel lehnout teď, dokud je čas, ale já ne. Musím dodělat ty zatracené papír. Zas hazarduji ze svým životem. Mám toho moc. Pokaždé je to tak a já se nikdy nepoučím.

srdíčkový příběh 11

12. října 2007 v 18:04
Byl jednou jeden ... chlapec, který se narodil s nemocí. Byla to nevyléčitelná nemoc. V 17 letech ... mohl každou chvíli umřít. Žil stále jen stáhnutý v domě, pod dohledem své matky. Jednou už toho ale měl dost, a tak se rozhodl, jednou jedinkrát si vyjít. Poprosil svou matku o dovolení a ona mu to umožnila. Když se procházel svou čtvrtí, viděl množství obchodů. Když šel okolo obchodu s hudebninami, uviděl nádherné děvče, asi v jeho letech. Byla to láska na první pohled. Otevřel dveře a vstoupil dovnitř. Nedíval se po ničem jiném, jen po ní. Stále více se blížil k přepážce, kde stála.

srdíčkový příběh 10

7. října 2007 v 13:13
" Moje máma už hodně dávno umřela na rakovinu.Měla jsem ji moc ráda. I když to bylo už dávno přesně si pamatuju jak voněla, jak mluvila, jak vypadala. Byla nádherná a nádherně tancovala a kreslila.Od narození jsem svoji nejlepší kamarádku. Vše jsme dělali stejně. Byli jsme jak dvojčata.

srdíčkový příběh 9

7. října 2007 v 13:11
Tiše seděla v rohu místnosti. Nevnímala bolest čerstvých ran. Nevšímala si pramínku krve, který se řinul přes její obličej a špinil jí šaty. Možná že byla na bolest zvyklá, nebo jen neměla sílu cokoliv udělat. Za ty roky utrpení už byla zvyklá na všechno. Na bolest i strach. Štiplavý pach krve i slanou chuť slz. Přitom nikdy nedokázala říct dost. Ani jemu, ani své lásce, kterou k němu chovala.

srdíčkový příběh 8

7. října 2007 v 12:47
Slejvák... Jako každý druhý den v tomhle zapadákově. To mi na sebvědomí nepřidalo. A na náladě už vůbec ne. Jen jsem se procházel. Promoklý na kost, nenáviděn svou vlastní matkou. Když se to
dozvěděla, málem umřela. Přes hlavu kápi, aby lidé neviděli mou tvář. Aby neviděli mé slané slzy smutku. Déšť padá na mé tělo. Jeho kapky si představuji jako slzy oblak a hvězdy jako perly, které jim nestekly po tváři.

srdíčkový příběh 7

26. září 2007 v 20:53
Černé vlasy mu padaly přes jedno oko a on si je neustále odhazoval. Najednou zvedl hlavu a já mohla vidět jeho dokonalé modré oči, které si podbarvil tužkou. Podíval se na mě a já se lekla a můj pohled sklouzl na zem.Po chvíli jsem ho projela očima od zdola nahoru. Měl celkem nové conversky, černé kalhoty a modré tričko, které mu ladilo s očima a přesně do těch očí jsem se musela znovu kouknout.

srdíčkový příběh 6

26. září 2007 v 19:59
Byla jedna dívka...A byl jeden chlapec...Bydleli nedaleko od sebe a tak se často vídali na procházce se svými pejsky....Ani jednoho ale nikdy nenapadlo na toho druhého promluvit...
Dívka nikoho neměla...Rodinu,její blizcí všichni do jednoho umřeli při autonehodě..Bydlela se svou tetou,mimochodem s tetou,se kterou už od malička citově strádala a už ji bylo skoro 18.let.Myslela si,že pro ni život nemá smysl...Až do dne,dokud nepotkala JEHO!

srdíčkový příběh 5

26. září 2007 v 18:23
Kluk - Dnes jsem tě postrádal ve škole, kde jsi byla?
Děvče- Jo… musela jsem jít k doktorovi
Kluk - [Oh] Vážně? Ty?
Děvče - Nic zvláštního.. každoroční prohlídka
Kluk - [Oh]
Děvče - Tak… co jsme dnes dělali v matice?
Kluk - Nic ti neuteklo.. jen spoustu zápisků
Děvče - OK dobře
Kluk - Jo….

srdíčkový příběh 4

26. září 2007 v 18:20
je to sice dlouhý ale stojí to za to
Všude bylo vedro k zalknutí, jen na hřbitově byl chlad. Za vysokou zdí, až v rohu hřbitova byl hrob, jehož náhrobek upoutával pozornost lidí, kteří občas zašli na samý konec hřbitova s touhou najít něco zvláštního. Z náhrobku vyzařovala tvář dívky, která byla v té době, která náležela této fotografii, velmi šťastná. Její úsměv byl tak krásný. Před hrobem stál chlapec a smutně se díval na náhrobek, jenž měl ve svém záhlaví citát: ,,Kdekoli budeš, budeš-li poslouchat, najdeš mě vedle".

srdíčkový příběh 3

26. září 2007 v 18:19
Za peníze si můžeš koupit dům, ale ne domov...
sex, ale ne lásku..
hodiny, ale ne čas..
doktora, ale ne zdraví..
postel, ale ne spánek..
pozici, ale ne respekt..
knihu, ale ne vědomosti..
krev, ale ne život..
Až uvadne poslední květina,
až umře poslední zvíře,
tak teprve potom lidé poznají,
že se peníze nedají jíst...
 
 

Reklama